Konkurs

Pokaż na zdjęciach czym dla Ciebie jest las

Pokaż na zdjęciach czym dla Ciebie jest las

Udział w kameralnym koncercie zespołu Zakopower czeka na zwycięzców konkursu fotograficznego „Dla Lasu, Dla Ludzi”, organizowanego przez Lasy Państwowe i magazyn „Focus”.
Prace można przysyłać w następujących kategoriach: „W klimacie przyrody”, „Las mnie rusza” oraz „Z natury rzeczy”. Na zgłoszenia czekamy do 17 października tego roku.
W jury konkursu zasiadają Sebastian Karpiel-Bułecka, ambasador kampanii „Dla Lasu, Dla Ludzi”, lider zespołu Zakopower, z wykształcenia architekt, Jan Piotrowski, leśnik oraz pasjonat fotografii przyrodniczej oraz Łukasz Bożycki, doktor nauk biologicznych, fotograf, dziennikarz, autor programów przyrodniczych.
Główną nagrodą w konkursie jest 1000 zł oraz podwójne zaproszenie na specjalny koncert zespołu Zakopower. Autorzy 10 wyróżnionych prac w trzech kategoriach otrzymają podwójne zaproszenia na koncert Zakopower.
Więcej informacji na stronie:
https://dlalasudlaludzi.focus.pl

Kategoria: Z natury rzeczy Drewno jest unikatowym, jedynym w swoim rodzaju ekologicznym surowcem dającym nam prawie nieograniczone możliwości wykorzystania. Pokaż na swoich zdjęciach piękno drewna, zarówno tego nieprzetworzonego, jak i przedmiotów z niego wykonanych. Wydobądź w kadrze jego barwę, fakturę i klimat, jaki tworzy.

Kategoria: Las mnie rusza Las to doskonałe miejsce do uprawiania wszelkich aktywności. Kolarstwo, bieganie czy nawet zwykły spacer jest lepszy w pięknych okolicznościach przyrody. Odetchnij głęboko zapachem lasu i poczuj, jak dobroczynny wpływ natury ogarnia Twoje ciało. Spróbuj uchwycić to uczucie na fotografii. Pokaż, jak Ciebie porusza las!

Kategoria: W klimacie przyrody Przyroda to sieć wzajemnych powiązań i zależności tworzących skomplikowany ekosystem. To nie tylko potężna sosna czy niemal tonowy żubr, ale także maleńki śluzowiec czy skromny wrzos. Udokumentuj na fotografii przyrodnicze piękno polskich lasów. Czym jest ono dla Ciebie?

fot. VidEst/shutterstock.com

Zaproszenie do konkursu

Chcesz wiedzieć więcej?